3D vizualizace návrhu

S umístěním televize jsme neměli moc na výběr.

Stěna s kuchyňkou bude opatřena novým oknem (musíme najít překlad původního okna, které minulé generace zazdily) a jsou tam navíc dveře. Další - protilehlá stěna má krb a dveře do pokoje, třetí stěna je s průvlakem na schodiště a ta poslední j ejediná, co má dveře naboku - tudíž můžeme uvažovat tohle místo využít pro sedačku. Taktak se tam vejde, UF! alespoň že tak.

 

Tak jsem si říkala, že by to chtělo nějakou opravdu ulítlou malbu :-) Když jsem to panu malíři ukazovala, říkal, jestli jsem nebyla zfetovaná, když jsem to vymýšlela :-)

Přes topení, které je na stěně půjde skříňka, která je plně uzavře. Velký díl, který je před topením bude oddělitelný, abychom si mohli v případě velké zimy topení otevřít. Doufám však, že to nebude potřeba a hřát nás bude krbíček. Skříňka se obtočí kolem stěny jako had a vtipně uschová množství drobností za dvířky, které se otevírají dotykem. Nejsou tedy třeba úchytky a vše bude hladké a čisté.

Než bude sedačka ze světlé kůže, to si asi ještě počkáme, otázkou je barva nábytku, bělené wenge je sice hezké, ale bude vhodnější zvolit nějaký jiný odstín, aby to nebylo příliš studené.

bohužel milý odmítl skříňku se subwoferem zavěsit, musím se podřídit funkčnosti, takže v rohu bude skříňka až k podlaze. Jinak však žádné nožky, kvůli dobrému vytírání.

Barevná kombinace je jasná, bude to kávová, vínová a světlý základ.... tady ještě variace s méně divokou křivkou: